Дата і час: 19 листопада 2021 року о 10.00

Формат заходу: онлайн

Цільова аудиторія: фінансові директори, бухгалтери компаній

З 1 жовтня 2021 року електронні лікарняні запрацювали в повному форматі.

Федерація роботодавців України протягом багатьох років наполягала на введенні електронної форми лікарняних, яка має ряд переваг над паперовими, серед яких основними є:

  • прозорість оформлення та доступ роботодавця по своїх працівниках;
  • спрощення оформлення;
  • унеможливлення фальсифікації лікарняних листів.

Разом з тим, бухгалтери компаній звертаються до Федерації у питаннях особливостей та методологічних незручностей функціонування Електронного реєстру листів непрацездатності, проблем заповнення відомостей тощо.

Впровадження Електронного реєстру листів непрацездатності ще в період пілотного випробувального терміну до жовтня 2021 року виявило ряд проблем та колізій при опрацюванні, обчисленні та оплаті лікарняних, взаємодії Національної служби здоров'я України, Пенсійного фонду України та роботодавців.

Виходячи з цього, Федерація проводить за участю спеціалістів профільних департаментів Національної служби здоров'я України, Пенсійного фонду України та Фонду соціального страхування України консультаційну нараду в режимі онлайн з метою обговорення існуючих проблем для бухгалтерів та роботодавців.

ВАЖЛИВО! Участь у зустрічі за умови попередньої реєстрації за email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (ПІБ, посада, назва організації/компанії), а також за телефоном +380674082436 (контактна особа – Рожанковський Максим, керівник департаменту соціального страхування ФРУ) до 18 листопада включно.

Після реєстрації вам надійде лінк доступу до відеозустрічі.

Шаблон сайта скачали с JooMix.org